Results 1 to 3 of 3

Temė: Xhamia me e bukur ne bote - Abu Dhabi Subhanallah !

 1. #1
  Stafi Selefus-Salih Avatari i Pasuesiselefeve
  Antarėsuar mė
  Dec 2011
  Postimet
  177

  Xhamia me e bukur ne bote - Abu Dhabi Subhanallah !
 2. #2
  Avatari i Abu Muslim
  Antarėsuar mė
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Nė tokėn e gjėrė te All-llahut xhel-le ve ala
  Postimet
  194
  Subehanall-llah k'jo eshte e tepert, e kan tepru ne zbukurimin e xhamive, vall-llahi te verteten e ka thene i derguari i All-llahut Muhammed sall-llahu alejhi ve sel-lem, prej shenjave te kijametit eshte: zbukurimi i xhamive, edhe mos shkuarja ne to.
  Aje duke pare se ē'far lloj ngjyrash kurse njerzit te habitur reth zbukurimit, kurse ndegjimi i ezanit mbetet pa u ndegjuar fare!...
  Herėn e fundit u redaktua nga Abu Muslim; 09-06-2012 nė 02:10 AM.

 3. #3
  Avatari i ummuMuxhahid
  Antarėsuar mė
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Egjipt
  Postimet
  199
  Ja disa foto te ksaj Xhamija se si duket per se mbrendshmi...


  Luftoni ata, All-llahu i dėnon dhe i mposhtė ata nėpėrmjet jush, e juve ju ndihmon kundėr tyre dhe shėron zemrat e njerėzve besimtarė.

Informacionet e Temės

Users Browsing this Thread

Momentalisht janė 1 pėrdorues qė janė duke shfletuar kėtė temė. (0 anėtarė dhe 1 vizitorė)

Tema tė Ngjashme

 1. Foto Xhamia!
  By UmmuAishe in forum Foto Islame
  Pėrgjigjet: 37
  Postimi i Fundit: 19-07-2013, 05:36 PM
 2. Xhamia e Pejgamberit salallahu alejhi ue selem
  By Ehlu-Sunnet in forum Video nga vende tjera
  Pėrgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 14-03-2013, 05:49 AM
 3. Si duket gruaja mė e bukur nė botė?!
  By Ehlul Hadith in forum Gruaja dhe Familja nė Islam
  Pėrgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 16-11-2012, 10:38 PM
 4. Nėnė, t'i je gruaja e dytė mė e bukur nė botė...
  By Ehlul Hadith in forum Gruaja dhe Familja nė Islam
  Pėrgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 10-11-2012, 06:53 PM
 5. Pėrgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 21-01-2012, 11:04 PM

Lejimet e Postimit

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •