Close


“Kush e agjeron Ramazanin me besim dhe shprese, do t’i falen mekatet e meparshme.” (Buhariu, Muslimi).
Results 1 to 1 of 1
 1. #1
  Stafi Selefus-Salih Avatari i Pasuesiselefeve
  Antarėsuar mė
  Dec 2011
  Postimet
  1,942
  Allahu Tė Shpėrbleft
  131
  3,032 herė nė 1,498 Postime

  Femija 9 vjeq lexon Kur'an dhe Hadithe duke qen ne gjume!  Ky femijė ka 9 vjeē eshte hafiz i Kuranit dhe din 2000 hadithe permendėsh dhe lexon Kuran dhe hadithe duke qenė ne gjumė


 2. Pasuesiselefeve Pėr kėtė postim, ju falėnderohen Pėrdoruesi/t nė vijim:

  UmmuAishe (06-03-2012)

Informacionet e Temės

Users Browsing this Thread

Momentalisht janė 1 pėrdorues qė janė duke shfletuar kėtė temė. (0 anėtarė dhe 1 vizitorė)

Tema tė Ngjashme

 1. Ēka ndodh kur jemi ne gjumė?
  By Lindda in forum Shkencė dhe Mjekėsi
  Pėrgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 03-10-2013, 12:52 PM
 2. Pėrgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 16-05-2013, 10:31 AM
 3. Pėrgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 08-11-2012, 11:56 PM
 4. Pėrgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 05-11-2012, 09:38 PM

Lejimet e Postimit

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •